1 / 2
Nova pernica od Dormeo so memori pena
900 МКД
Цената е фиксна
09.04.2021 21:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi pernici od Dormeo
Doneseni na poklon No veke Imam takvi
Dimenzii 30x50cm
Anatomski so memori pena
Cena na Edna 13000den
Pratam po kargo

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

aneta
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам