1 / 2
Продавам куќа во Крива Паланка
35.000 €
Цената не е фиксна
05.10.2022 07:47

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

743 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Куќата се наоѓа во населба Мартиница над Житни,над централното градско подрачје.Има имотен лист и регулирани имотно правни односи.Приземјето е уредено и спремно за вселување.Куќата има можност за доуредување на поткровје.Во склоп на куќата има гаража.Пред куќата има овоштарник.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Данило
Потврден огласувач
070372901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам