Logo

AKCIJA !!!-- HOT SHAPERS ---HELANKI ZA SLABEENJE --TOP CENA

Број на оглас: 2178626 | Објавен на: 27.10.2016, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 999 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Вид на оглас: Се продава


GOLEMA AKCIJA NA HOT SHAPERS HELANKI

STARA CENA 1999 DEN
NOVA CENA 999 DEN

Hot Shapers се фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден. Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!


ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ! ! !

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  hot shapers