1 / 6
DKNY Casovnik
60 €
07.10.2022 16:27

Гази Баба / Скопје

Prodavam maski casovnik DKNY (Dona Karan New York) 100% Original vo odlicna sostojba, mnogu malku nosen. Slikite se od casovnikot

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070376077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам