1 / 12
Куќа населба Тризла, ул. Беровска
1 €
25.05.2022 14:20

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

216 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Беровска 64

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларно.
Може да се виде во секое време.
Комплет опремена.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077606077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам