1 / 9
KREVET ZA DECA + LULJKA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 01:04

Гостивар / Гостивар

Se prodava malku koristen krevet izveden od dukan koristen samo 3 meseci sve so duseci kako sto e slikan vaka. IMA I NAVLAKA ZA ZENSKI I ZA MASKI.
- Cena po dogovor...
Info: 070/722-117
071/212-769

Категорија: Беби и Детски производи / Останато

Се продава од:

Ylli
Потврден огласувач
070722117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам