1 / 1
Kawasaki ZX6R (CEL VO DELOVI)
По Договор
15.08.2021 14:24

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

ZX6R

Cel motor go imam do posledeno stravce na stranski dokumenti na DELOVI ( imam i dr motori rastureni )

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам