Logo

Delovi za BUBA 1303

Број на оглас: 2196683 | Објавен на: 03.10.2019, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Buba 1303

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Rasprodazba na polovni i novi delovi za buba 1303. Stitnik od dozd za zadna hauba, jabucici, sponi, letva, vrati, sofersajbna, tapaciri, razvodnik, alanser, komplet hromirani lajsni, plovak za rezervoar, predni i zadni lageri novi i polovni i mnogu drugi delovi

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач