1 / 1
ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ЗА ПРЕДМЕТИ ОД ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ
300 МКД
Цената не е фиксна
17.09.2018 11:09

Ѓорче Петров / Скопје

ПРИВАТНИ ЧАСОВИ

*Математика за економисти
*Основи на сметководство
*Финансиски менаџмент
*Економија на инвестиции
*Управувачко сметководство
*Сметководство на трошоци071/ 857-028 Драгана

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Dragana/ Bobi
Потврден огласувач
071857028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам