Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев
20 €
Цената не е фиксна
06.12.2022 22:39

Битола / Битола

Квадратура:

11500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до дијагностичкиот центар Св.Спас.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
076/432-887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам