1 / 4
opel astra.1.7cdti 2005 g 2001g samo na delovi
1 МКД
29.11.2018 01:27

Гевгелија / Гевгелија

imame delovi za opel astra corsa vectra .isuzo motori site i ohc gi imame site delovi.el .071251484 - - - - - -kolata ne se prodava cela samo po delovo.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

Bandazi OPEL ASTRA INSIGNIJA R17

200 МКД

PASSAT 2.0TDI 140KS 2007. SE STO VI TREBA DO POSLEDEN ST

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам