1 / 7
Elektricar
4 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 21:23

Кисела Вода / Скопје

poprafka na stara i postavuvanje na nova elekticna instalacija,menuvanje na spratni tabli,montiranje na lusteri i LED svetlo,davam garancija za izvrsenata usluga

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070278294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам