1 / 8
Se prodava
По Договор
26.05.2021 14:10

Куманово / Куманово

sever- 11.kw 1450 ob. 300 evra. i ostanatite elektromotori se po cena 120 evra - moze zamena za kola ili za motor, za site elektromotori

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
079223818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам