parcela za kuka
23 €
Цената не е фиксна
17.04.2022 07:36

Битола / Битола

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

prodavam parcela so markica za gradba so site dokumenti na ubavo mesto 450 kv . vo gorno orizari bitola cena po dogovor povelete....imam idrugi poeftini parceli 075813636 na ovaj broj

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам