1 / 3
Niva za PLAC
13 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 20:48

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

3200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva za gradezno zemjishte 3200 m2.Placot se naoga na asfalten pat vo dolzina od120 metri vo blizina na nadvoznikot kaj S.Tumceviste na patot sto vodi za s.Vrapciste od levata strana na avtopatot za Tetovo.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tomislaf
Потврден огласувач
077655706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам