1 / 3
Продавам 100% природен мед (med)
550 МКД
21.06.2022 19:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продавам на мало и на големо 100% чист природен шумски мед од регионот на Опеница Охридско.

Квалитетот е највисоко ниво. Пробајте еднаш и веднаш ќе не побарате повторно.

Доколку сте заинтересирани за поголеми количини има можност за корекција во цената!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Pavel
Потврден огласувач
075493795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам