1 / 12
Дизајнирање и изработка на мебел
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 06:13

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Дизајнирање и изработка на секаков вид мебел по мерка, кујни, детски соби, предсобја, комоди, со цени кои ќе го привлечат вашето внимание. Комплетно опремување на целот дом. Понуда на идејни решенија, соработка со архитекти. Изработуваме проект по ваша желба.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Ерол
Потврден огласувач
070227763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам