1 / 4
SE IZDAVA MAGACIN 500 M2
1 €
14.12.2020 22:03

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

SE IZDAVA MAGACIN OD 500 - 1000 M2 VO KRUGOT NA BITOLATEKS.

071/320-915
071/320-915

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
071320915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам