Logo

Prodavam plac vo Prespa

Број на оглас: 2207794 | Објавен на: 26.07.2019, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 placa vo Prespa s.Strbovo,pogodni za site nameni.i dvata se so celosna dokumentacija.Edniot e od 900m2 a drugiot 1450m2.
Informacii na tel:071 318 379.( ne na dolniot broj).cena po dogovor.Vrtete samo na ovoj broj:071 318 379

 Saso

Потврден огласувач