1 / 6
Mini sistemi,Radio kasetofoni,CD,DVD
800 МКД
Цената не е фиксна
05.11.2022 18:54

Велес / Велес

Испраќам по карго    

BIRA--------------------------------------------------- 600 den
INSIGNIJA ------------------------------------------- 800 den.
LG -raboti samo KASETA I AUX ------------------1200 den.
PHILIPS kompletno ispravno
CD // KASETA /// RADIO /// USB /// AUX ---------.1600 den.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам