1 / 12
IZDAVAM STAN VO SKOPJE
250 €
02.09.2021 13:33

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

SE IZDAVA STAN 120 m2, POVOLEN I ZA DELOVEN PROSTOR I ZA SEMEJSTVO NO MOZE I ZA STUDENTI
3 SPALNI SOBI
GOLEM SALON 42m2
POSEBNA SOBA ZA TRPEZARIJA I PLUS KUJNA
2 KUPTILA
BESPLATEN INTERNET
KLIMA URED
POSEBEN VLEZ ,ZGRADA
STANOT E UREDEN
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Milo
Потврден огласувач
072685697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам