1 / 2
ГОЛЕМ Годишен Панаѓур Аминдео 29.9-3.10.2016
1 €
30.09.2018 22:43

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годишен панаѓур во Аминдео од 29 септември до 3 октомври 2016 година.

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Фестивал

Се продава од:

ND
Потврден огласувач
070987654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам