1 / 1
VENECIJANER VARIOLAJT PVC ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA
12 €
04.10.2018 19:02

Кисела Вода / Скопје

Izrabotka I montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni, variolajt zavesi, rolo I zebra zavesi, mini rolo I mini zebra, pvc roletni, alumin roletni, komarnici .....za site nasi proizvodi sleduva obezbeden servis

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

VENECIJANER
Ѓорги Димитров лам.2 лок 3
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам