1 / 5
AutoData 3.45 2014
1.000 МКД
19.05.2022 07:45

Битола / Битола

Дава важни технички податоци кои се однесуваат на електониката,електрични шеми,кодирање на клучеви,механика,серв исни интервали и други корисни информации.Ги опфака сите поважни производители како Волксваген,опел,БМВ,Мерцедес,Пежо,Рено, Фиат,Форд и многу други.Програмот содржи податоци од 1959 до 2013 год.Го опфака патничкиот и теретниот програм

Јазик Англиски

1xDVD, 1000 ден

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Владо
Потврден огласувач
076253883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам