1 / 12
SolidWORKS Inzinjerska grafika Kursevi Casovi Uslugi Skopje
По Договор
06.12.2022 01:11

Скопје Центар / Скопје

SolidWORKS. НАЈЕВТИНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ И ПРОГРАМИ, КАКО И ОСТАНАТИ УСЛУГИ.ДОПЛНИТЕЛНО, ПОСТОЈАНО ИМА ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ. ЗАВИСНО ОД ПЕРИОДИТЕ ВО ТЕКОТ НА ГОДИНАТА. НА КУРСЕВИ И НА ПАКЕТИТЕ, АМА БАШ НА СЕ! ПО ЕВТИНО НЕМОЖЕ ДА БИДЕ.НА ПРИМЕР:
-ПОПУСТ ЗА СООДВЕТЕН ПРОЦЕНТ(СЕКОГАШ Е НАД 30% НА КУРСЕВИТЕ 3DsMAX,
-ВО ГРУПА ОД ДВАЈЦА ЕДЕН ИМА СООДВЕТЕН ПОПУСТ( НИКОГАШ НЕ СЕ ПРАКТИКУВА ПОГОЛЕМИ ГРУПИ НАЈЧЕСТО СЕ РАБОТИ САМО СО ПОЕДИНЦИ ЗАРАДИ ПОДОБРО ИЗУЧУВАЊЕ НА ПРОГРАМОТ);
ИМА И МНОГУ ДРУГИ МОЖНОСТИ, ВАШЕ Е ДА СЕ ЈАВИТЕ ЗА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ И ДА СЕ ДОГОВОРИМЕ. 070819058 И 077820344
СЕ ДРУЖИМЕ И УЧИМЕ. ПЛАКАШ ЕФТИНО ДОБИВАШ ЕКСТРЕМНО КВАЛИТЕТНО ЗНАЕЊЕ. НАУЧИ И БИДИ ПРОФЕСИОНАЛЕЦ.
Изработка и на проектанско-технички цртежи во 2Д и 3Д, како и 3Д визуелизирање со кратки анимации.
ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ ПИШЕТЕ ВО ИНБОКС ИЛИ НА КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 070819058 И 077820344!
(CAD AutoCAD SolidWORKS 3DstudioMAX 3D sMax 2D 3D Macedonia Makedonija Skopje crtanje crtezi inzinjerska grafika casovi kurs najeftino ucenje edukacija renderi crtanje proekti programi kurs obuka obuki Macedonia Cad Skopje Cad Macedonia INZINJERSKA GRAFIKA spremanje za ispit casovi zadaci statika mehanika zadaci po jakost CAD macedonia AutoCAD Macedonia 2D 3D Skopje inzinjerska 3D)

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

CAD Skopje CAD Macedonia CAD Makedonija
Потврден огласувач
070819058 076884703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам