Logo

Алое Вера Барбаденсис Милер

Број на оглас: 2215995 | Објавен на: 05.11.2019, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продавам садници од Алое Вера Барбаденсис Милер, медицинска и лековита билка.
Едногодишен садник 200 денари (над 5 парчиња цената е по 150 денари), тригодишна билка 500 денари.
Исто и подготвувам лек од Алое по традиционална руска рецепта 1000 денари за 1 литар.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Jane

Потврден огласувач