1 / 10
Kuka vo Strogiot Centar na gradot
По Договор
01.08.2022 20:09

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

Повеќе од 4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

00000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Kuzman Josifoski Pitu

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot na Kultura Koco Racin i Hotel UNION (HalkBank, Ramstor, APEX) vo sklop na Mini Market DANONE.

Kukata e legalizirana,nema nikakvi hipoteki ,i gi ima site potrebni dokumenti.

Kukata e prikazana na sliki no isto taka e obelezena i na Google Maps za da se uverite tocno na koe mesto se naoga.

Kukjata moze da se prodade celosno i odelno od eden deloven prostor.

Poveke Informacii mozete da dobiete vo Mini Market Danone i na navedenite telefonski broevi:
VIP 078 / 313 - 957 (Viber) i
T-Mobile 070 / 574 - 946

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072313957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам