Logo

BUBA 1200, 1300

Број на оглас: 2218661 | Објавен на: 11.09.2019, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: BUBA

Tип на делови: Амортизација Амортизери

Цена: 200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za buba 1200,1300, alanser, razvodnik i mnogu drugi delovi.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Aleksandar