1 / 8
Masi so razlicni dimenzii golemi i mali!
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 11:40

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Маси од дрво
-Кружните маси(трапезариски) се со дијаметар 100cm собираат 6 столови
-Маса од орев 124x64 -10000 ден
-Трпезариска маса (бела) 160x90 -5000 ден

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
071218512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам