1 / 2
PRODAVAM KOMPLET LICNA KOLEKCIJA NA HI-FI OPREMA
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2019 15:34

Ѓорче Петров / Скопје

KOLEKCIJATA isklucivo ja prodavam komplet zbog selidba, vo kolekcijata ima poveke od 200 parcinja so godini sobirani pojacala,resiveri,tjuneri,dekovi,CD pleeri,gramofoni,zvucnici,ekvilajzeri i drogi delovi Cenata e po 1000 Den. parce za komplet kolekcija.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава / Можна е замена од:

Mile
Потврден огласувач
070265842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам