1 / 12
КУЌА НА ДВА КАТА ОД 140М2, И ДВОР ОД 270М2 - УЛ К.МИСИРКОВ
75.000 €
Цената не е фиксна
31.08.2022 12:18

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

КУЌАТА Е СО ОДЛИЧНА ГРАДБА - И ДВАТА СПРАТА СЕ КАКО ПОСЕБНИ СТАНОВИ, СО ФУНКЦИОНАЛЕН РАСПОРЕД НА ПРОСТОРОТ. КУЌАТА ИМА И ПОДРУМСКИ ПРОСТОРИИ ОД 65М2 КОИ МОЖАТ ДА СЕ КОРИСТАТ И КАКО СТАНБЕН ПРОСТОР. КУЌАТА РАСПОЛАГА СО УРЕДЕНА ДВОРНА ПОВРШИНА ОД 270М2, ИСТО ТАКА ИМА И ПОМОШНА ПРОСТОРИЈА (ГАРАЖА) ОД 20М2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ПР+КАТ СО ДВОР - кај Сали мостот

70000 €

СПРАТ ОД КУЌА 120м2+ГАРАЖА 8м2 и ДВОР 70м2, СТРОГ ЦЕНТАР

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам