кошеви,стативи за ракомет,фудбал,спортски реквизити
1 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 21:39

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на спортски реквизити:стативи за фудбал,ракомет кошеви комплет со постоље а може и по делови и сите други спортски реквизити071-326-103

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
071326103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам