1 / 1
LUKSUZNI LUSTERI PO NEVEROJATNA CENA
750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2023 15:17

Кавадарци / Кавадарци

Dva LUSTERI vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Mebel i oprema polovni
Потврден огласувач
071397071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам