1 / 8
AGREGAT AGREGATI GENERATOR GENERATORI GARDENIA SO GARANCIA
12 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 01:49

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAT AGREGATI ZA PROIZVODSTVO NA ELEKTRICNA ENERGIA ISTO TAKA I VRSIME SERVIS SO SOPSTVENI ORIGINALNI DELOVI I GARANCIA PRAKAME I PO KARGO NIZ CELATA DRZAVA ZA PODETALNI INFORMACII NA KONTAKT TELEFONOD DOLE NAVEDEN

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам