1 / 7
Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер
490 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 14:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас), виолина, укулеле, и други слични жичани инструменти.
Штимерот има 5 мода за штимање: Guitar, Bass, Chromatic, Violin, Ukulele и wind instrument каде се подесува нота.
Штипката има автоиномија од 360 степени движење.
Опсег: A0 (27,5Hz) - C8 (4186,0Hz)
А4 од 430 до 450Hz
Вклучена батерија.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

SAMSUNG GALAXY S4 I9500 maska

70 МКД

ELEGANTEN POSREBREN SET SO SRCINJA

890 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам