1 / 5
Se prodava
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 20:29

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se naoga vo vnatresnosta na samiot objekt na prizemje vlez od dve strani so moznost za vlez so kola do samiot prostor. Pogoden za magacin ili pecatnica. Informacii na tel 078 346 376.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078286618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам