Logo

DELOVI ZA KIA I MAZDA

Број на оглас: 2234496 | Објавен на: 13.06.2019, 05:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: kia i mazda

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam razni delovi za kia sportage, kia besta i mazda e2200 dizel
imformacii na tel; 078 69-88-12

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Мирче

Потврден огласувач