1 / 2
AKG SR45!!!
3.500 МКД
06.08.2022 11:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava NOVA nekoristena baza AKG SR45 Band B1 moze zamena...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава / Можна е замена од:

Kiril
Потврден огласувач
070612416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам