1 / 12
РАЧНИ МИНИ ТРАНСПОРТЕРИ,TRANSPORTERI
65.000 МКД
17.05.2019 14:33

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

САМО ВО АГРОТЕХНИКА ИСТОК -ШТИП НАЈНОВО НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР МИНИ ТРАНСПОРТЕРИ НА ГУМИ И ГАСЕНИЦИ СО БЕНЗИНСКИ МОТОР И НОСИВОСТ ДО 350КГ.ИДЕАЛНИ ЗА ФАРМИ,ГРАДЕЖНИ ФИРМИ И ДРУГИ НАМЕНИ ТРАНСПОРТЕРИТЕ СЕ ИДЕАЛНИ И ЗА НЕДОСТАПНИ МЕСТА ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071367690

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

AGROTEHNIKA - ISTOK
Потврден огласувач
071367690 077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам