1 / 8
градежни и занаетчиски работи
1 €
Цената не е фиксна
08.10.2022 08:18

Аеродром / Скопје

Изведуваме секаков вид на градежни работи од темел до кров со ваш или наш материјал. Исто така вршиме и занаетчиски работи (гипс картон, молерај, довод и одвод на вода, плочки малтерисување внатре и надвор, фасади од стиропор и други работи.
тел-075-289 186

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Majstor
Потврден огласувач
075289186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам