1 / 2
PowerBank 2200 mAh
300 МКД
03.05.2022 07:41

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Нова резервна батерија комплет со кутија и кабелче НОВА!
2200 mAh
DC 5 V / 800 mA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам