1 / 1
Pila elektricna ALPINA
4.500 МКД
08.04.2019 14:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Pila elektricna ALPINA 1800W nova

Алпина електричната пила има неодолив Италјански дизајн. Моторот има голема моќност, здрав и лесен за одржување. Единствена работа која е важна е да се подамчкува навермено ланецот и одржува маслото. Сила на мотор: 1800 Watt - 1,8 Kw Големина на меч: 14" - 35 cm Тип на ланец: 3/8".050" (91VG-50E) Пумпа за масло: автоматска Тежина: 3,9 Kg Алпина пилите се соодветни за домашна и професинална употреба. Италјанскиот дизајн, моќни мотори, лесни за одржавање и користење, најсовремени безбедностни системи.

http://www.advisory.com.mk/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=550

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам