1 / 2
Pila motorna ALPINA
14.900 МКД
08.04.2019 14:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Pila motorna Alpina P510

Професионлана моторна пила за сечење на дрва како и тешки и напрони околности. Ова пила е една од најдобрите пили од палатата на Алпина Зафатнина на мотор: 48,7 сс Сила на мотор: 2,3Kw - 2,9hp Големина на меч: 18" - 45 cm Тип на ланец: .325 Пумпа за масло: автоматска Тежина: 5,3 Kg Алпина пилите се соодветни за домашна и професинална употреба. Италјанскиот дизајн, моќни мотори, лесни за одржавање и користење, најсовремени безбедностни системи.

http://www.advisory.com.mk/product_info.php?products_id=548&language=Mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам