1 / 5
bager ATLAS 1302
1 €
12.12.2019 19:09

Виница / Виница

ATLAS so DEUTZ motor.
Odlicen motor i dobra hidraulika.
Informacii na mail ili vo Vinica na ul. Braka Miladinovi 20,
Na telefonskiot broj ne se javuvajte

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Blagorodna
Потврден огласувач
077914593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам