1 / 9
Prodavam maleshevski med
650 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2023 00:14

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam maleshevski med na malo 100% priroden
Cena na malo e 650 den/kg
Na golemo ne prodavam.
Kontakt na tel 074232369 ili na viber na istiot broj.
facebook page: Малешевсκи мед

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

dimo
Потврден огласувач
074232369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам