1 / 3
drvena bocva 500 L
6.000 МКД
Цената е фиксна
24.12.2019 18:37

Охрид / Охрид

se prodava drvena bocva od 500 L ,bocvata e koristena 2 god.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
071359660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам