1 / 3
Deferencijali za 6x4,8x4 i 6x6
1 €
17.03.2023 18:51

Радовиш / Радовиш

Imame na lager poveke vidovi na deferencijali
Mercedes
MAN 1.2 i 3
Scania
Iveco
Stayer

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

AlTo-Ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам