Distributer
1 €
18.07.2019 12:11

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Kompanija koja se zaniava so uvoz i distribucija na kozmeticki proizvodi od Skopje ima potreba od Distributer (so ili bez rabotno iskustvo). Vasite podatoci (kuso CV) ispratete gi na meil: markovska.sanja@gmail.com ili iskontaktirajte ne na 075 443 622

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
075443622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам