1 / 12
Oldtajmer se iznajmuva za svadbi,maturi i drugi svecenosti
150 €
18.03.2020 08:54

Аеродром / Скопје

Se iznajmuva oldtajmer vozilo Peugeot 404 vo vrvna sostojba, za svadbi, maturski, i drugi svecenosti
-voziloto se iznajmuva samo so vozac

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070338008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам