1 / 12
Geo Stone Dekorativen Kamen
800 МКД
16.03.2020 18:06

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Prodazba i montaza na kvalitetno izraboren dekorativen kamen za nadvoresni i vnatresni zidovi otporen na sekakvi vlijanija. Vase e da odberete boja...Vrsime isporaka i montaza niz cela Makedonija.
za poveke informacii :
070/862-838 ( Viber )
Za poveke sliki :
Facebook Fan Page :
Geo Stone Dekorativen Kamen

Категорија: Останато

Се продава од:

Geo Stone
Потврден огласувач
070862838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам